درباره نوین تل

blank
5/5
عرش آجودانیه

مقاومتی نوین از جنس زیبایی

کاملاً در اشتباه هستید اگر فکر می‌کنید که موقع خرید گوشی، فقط باید هزینه موبایل را پرداخت کنید! درست است که هندزفری، کابل شارژر و کلگی شارژر داخل جعبه گوشی وجود اما خرید بعضی از لوازم جانبی‌ها باید همان اول انجام شود.

معمولاً رایج‌ترین مشکلی که برای گوشی‌های همراه پیش می‌آید خراب شدن باتری و بعدازآن شکستگی صفحه‌نمایش است که در هر دو صورت برای تعمیرات باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. ما در فروشگاه نویل تل قصد داریم لیست لوازم جانبی موبایل را به شما معرفی کنیم که بهتر است هم‌زمان با گوشی بخرید. یکی از اصولی که به شما کمک می‌کند تا سال‌های طولانی بتوانید از گوشی‌تان استفاده کنید و مشکلی برای آن پیش نیاید، مراقب صحیح است. اولین کاری که بعد از خرید گوشی انجام می‌دهید، باید خرید گارد گوشی باشد. گلس و قاب گوشی دو تا از مهم‌ترین تجهیزات جانبی موبایل هستند که خریدنشان از نان شب واجب‌تر است. با توجه به حساسیت گوشی‌های هوشمند در قسمت صفحه‌نمایش، بهتر است همان روز اول که گوشی را خریدید و از جعبه خارج کردید، آن را به گلس و قاب مقاوم مجهز کنید.

گلس و قاب گوشی مدل‌های متفاوتی دارند که می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان از فروشگاه نوین تل انتخاب کنید اما در کل سعی کنید گلس و یک قاب محکم بخرید که به‌خوبی از صفحه‌نمایش و کناره‌های گوشی محافظت کند.

معمولاً هندزفری و کابل شارژر گوشی‌ها، پس از مدتی از حالت کاملاً سالم به حالت نیمه‌جان تغییر پیدا می‌کنند و کمی سهل‌انگاری کافیست تا به‌سادگی پاره شوند. این موضوع مخصوصاً در مورد کابل شارژر آیفون صدق می‌کند.

حتی اگر بهترین مارک کابل شارژر موبایل را هم داشته باشید، پس از مدتی چشمتان به جمال سیم‌های رنگی داخل کابل روشن می‌شود به همین دلیل برای جلوگیری از فرسوده‌شدن کابل شارژر و هندزفری بهتر است از محافظ کابل شارژ استفاده کنید.

اگر زیاد پشت فرمان می‌نشینید، مدت‌زمان زیادی رانندگی می‌کنید یا ورزشکار هستید و علاقه‌ای ندارید که هنگام رانندگی، ورزش کردن یا حتی راه رفتن، مدام یک سیم بلند به دست‌وپایتان بپیچد، باید یک هندزفری بلوتوث (ایرپاد) بخرید! هندزفری های بلوتوثی مدل‌های متفاوتی دارند که در فروشگاه نوین تل عرضه می‌شوند شما مشتریان عزیز بسته به سلیقه‌تان یکی را انتخاب کنید اما در کل نکات اصلی وجود دارد که اگر هنگام خرید هندزفری بلوتوثی رعایت کنید، از خریدتان پشیمان نمی‌شوید.

فروشگاه نوین تل واقع در مجتمع عرش آجودانیه عرضه‌کننده انواع خط دائمی و اعتباری به‌صورت نقد و اقساطی ، تعمیرات موبایل ، خریدوفروش گوش موبایل و انواع لوازم جانبی و …. را برای شما مشتریان عزیز با توجه به سلایق متفاوتتان ؛ خدمات متنوعی را تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه نوین تل در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس:

https://www.instagram.com/novintell_arsh/، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی اطلاع یابید و همچنین می‌توانید

 محصولات موجود در فروشگاه‌ نوین تل را از طریق دایرکت این مجموعه به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin