پرسه‌ای طلایی در جغرافیای زیبایی و ظرافت

blank
5/5
blank

جواهرات چیزی است هم می‌تواند ظاهری عالی به شما بدهد و هم ممکن است باعث شود ظاهری نه‌چندان جذاب پیدا کنید، جواهرات شما باید برای جایی که می‌روید مناسب باشد.

آیا می‌خواهید جواهراتی را برای رفتن به سرکار بپوشید؟ پس باید در استفاده از اکسسوری ها کاملاً محافظه‌کارانه عمل کنید.

آیا قصد دارید برای یک رویداد رسمی آماده شوید؟ اگر چنین است، در نظر داشته باشید که باید از جواهرات و سنگ‌های قیمتی شیک‌تر استفاده کنید.

آیا می‌خواهید به دیدن دوستانتان بروید یا اینکه می‌خواهید به یک مهمانی بروید؟ پس ظاهر شما باید جذاب، شاداب و البته جالب باشد. جواهرات کوچک و دلپذیر برای کار بهتر هستند. گوشواره‌های میخی به‌جای گوشواره‌های آویز، مناسب‌تر می‌باشند.جواهرات شما در محل کار نباید باعث حواس‌پرتی شوند. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی مناسب محل کار است، می‌توانید به دیگر خانم‌ها در محل کار نگاه کنید و ببینید که آن‌ها چه چیزی استفاده می‌کنند و شما نیز سبک آن‌ها را دنبال کنید.

حلقه‌هایی بپوشید که دست شمارا زیبنده سازند. حلقه‌ها و انگشترها، عالی‌ترین اکسسوری ها می‌باشند.برای اینکه انگشتانتان بلندتر به نظر بیاید، از حلقه‌های باریک استفاده کنید. اگر که انگشتان شما لاغر می‌باشند، پس باید از حلقه‌های پهن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید؛ که دست چپ به‌عنوان یک تعهد برای جواهرات ازدواج، حلقه‌ی نامزدی و نشان‌های خانوادگی استفاده می‌شود.دست راست نیز بیشتر برای سرگرمی و حلقه‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای درست ست کردن لباس با جواهرات ، به ست لباس‌های خود دقت کنید.

اگر که شما لباسی شلوغ و پرزرق‌وبرق پوشیده‌اید، جواهرات شما نیز باید کاملاً مقهور کننده باشند و جواهراتتان سنگین و ساده باشند. اگر که لباس ساده‌ای پوشیده‌اید، باید از جواهرات خلاقانه‌تری برای جلوه بخشیدن به لباستان استفاده کنید. حتماً به خاطر بسپارید که جواهرات باید لباس شمارا کامل کنند، نه اینکه به رقابت بالباستان بپردازند. اگر که لباس شما دارای تزییناتی از جواهر می‌باشد، پس گردنبند نپوشید و تنها دو گوشواره ساده استفاده کنید. جواهرات شما همچنین می‌تواند برای ترکیب کردن لباس‌هایتان باهم استفاده شود.

جواهراتی که روی مچ دست آویزان می‌شوند، در مواقعی که با صفحه‌کلید کامپیوتر کار می‌کنید، زیبا به نظر نمی‌آیند. امیدوارم جواهری که برای مراسم مذهبی انتخاب می‌کنید همان انتخاب شما برای باشگاه عصرتان نباشد. مطمئن شوید جایی که می‌خواهید بروید، کاری که می‌خواهید انجام دهید و چگونگی برون نمایی جواهرتان در نگاه بینندگان را موردتوجه قرار داده‌اید. چیزی تحت عنوان جواهر اشتباه برای یک موقعیت وجود دارد.

گالری طلا و جواهرات نینا طراحی و ساخت انواع زیورآلات به زیبایی و ظرافت سلایق منحصربه‌فرد شما تهیه و تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن نینا گالری در صفحه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/ninagoldgallery/ از اخبار و تنوع زیورآلات این گالری اطلاع یافته و همچنین محصول منتخب خود را با مراجعه حضوری به شعب این مجموعه و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin