غرق در برند

blank
5/5
blank

قبلاً درباره کلمات کلیدی استایل زنانه و نقش آن‌ها در تعیین و تعریف استایل شخصی صحبت کردیم. این سه کلمه تعریف دقیقی از ویژگی‌های لباس پوشیدن شما در موقعیت‌های مختلف عرضه می‌کند و دانستن آن برای خود شما ضروری است اما دیگران نیز به‌واسطه استایل شما به آن‌ها خواهند رسید. اما این کلمات کدم‌اند؟ تعریف هر یک از آن‌ها کدام است

قاعدتاً این لیست شامل همه کلماتی نیست که بتواند یک استایل زنانه یا بخشی از آن را توصیف کند پس شما می‌توانید بر اساس علایق و شخصیت و استایل خود کلمات دیگری نیز به این لیست اضافه کنید. درهرحال شما از این لیست سه کلمه را که بیش از بقیه گویای ویژگی‌های لباس پوشیدن شما است انتخاب کرده و آن را سرلوحه کار خود قرار می‌دهید.

گر چه به نظر می‌رسد این روزها «مد و فشن» (Fashion) از هیچ قانونی پیروی نمی‌کند، اما دنیای مد و لباس قاعده‌هایی دارد که طراحان لباس و استایلیست‌ها از گذشته رعایت می‌کرده‌اند. قواعدی که در طول تاریخ مد و پوشاک جمع‌آوری‌شده است به شما کمک می‌کند که راحت‌تر لباس انتخاب کنید و بهترین استایل را داشته باشید. دانستن نکات بیشتر مد و فشن به شما کمک می‌کند که یک استایل متفاوت و حرفه‌ای داشته باشید و درست مانند استایلیست‌های معروف لباس بپوشید.

اصول مد و فشن همواره در حال تغییر است؛ که بایستی اطلاعات خود را در مورد مد و فشن همیشه به‌روز نگه‌داریم. اشتباهات در مورد پوشش بانوان ایرانی، به این نکته ختم نمی‌شود که لباس‌هایی نامناسب انتخاب می‌کنند. بلکه رعایت نکردن برخی از قوانین مد و  لباس بدون داشتن علم کافی باعث می‌شود که این اشتباهات را انجام دهید .برخی از کلیشه‌های اجتماعی در مورد مد و استایل خانم‌های ایرانی باعث می‌شود که ظاهر یک تیپ را به‌طورکلی تخریب کند.

اغلب خانم‌ها از پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های مختلف امتناع می‌کنند. شاید دلیل این موضوع عدم اعتمادبه‌نفس کافی یا تردید داشتن در ست کردن لباس‌ها با یکدیگر باشد.

با داشتن ضمیمه‌ی مناسب برای ست کردن استایل شخصی خود می‌توانید بهترین انتخاب را در بین لباس‌های طرح دار زنانه برای خود داشته باشید.داشتن ظاهری ساده و بدون طرح در لباس، ظاهری کسل‌کننده و خنثی را برای شما ایجاد می‌کند شما هم اگر دوست دارید؛ ظاهری جذاب و منحصربه‌فرد را تجربه کنید؛ بایستی کمی انتخاب‌های جسورانه‌تری در بین لباس‌های خود داشته باشید.

سِت کردن لباس‌هایی که دارای پارچه‌ی طرح دار هستند، باعث می‌شود ظاهر زنانه‌تر و هوشمندانه‌تری داشته باشید اگر در سِت کردن لباس‌های طرح دار با یکدیگر کمی مبتدی هستید، بهتر است از طرح‌های ساده‌تر شروع کنید. جامعه ایران کمی افسرده به نظر می‌رسد و با یک دیدگاه کلی به نحوه‌ی لباس پوشیدن افراد می‌توان این نظر را به اثبات رساند استفاده از رنگ‌های شاد و طرح‌های گل‌گلی از طبیعت را فراموش نکنید زیرا استفاده از لباس‌هایی بارنگ شاد در استایل دخترانه، باعث تغییرات مثبتی در روحیه‌ی شخص می‌شود.

فروشگاه مرکاتو عرضه‌کننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه اجناس متنوع مناسب برای سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد شما تدارک دیده مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه مرکاتو در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/mercato_1/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع محصولات فروشگاه مرکاتو اطلاع یافته و تمامی محصولات این برند را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin