سه خط برای حضوری فراتر از مد

blank
5/5
blank

یکی از مزایای استایل کژوال این است که به مردان این فرصت را می‌دهد تا هرگونه که تمایل دارند لباس بپوشند اعم از لباس‌های شیک و راحت. این استایل با بکار بردن ترکیبی از لباس‌های راحتی و شیک می‌باشد و هیچ‌گونه ارتباطی به رسمی یا غیررسمی بودن لباستان ندارد. این استایل یه پوشش بسیار راحت و کاربردی می‌باشد که تطبیق بسیاری با مد روز دارد. اصلی‌ترین عنصر در استایل کژوال تی‌شرت و شلوار لی می‌باشد که همه ما می‌دانیم که به‌هیچ‌عنوان از مُد نخواهد افتاد. البته راحتی و انعطاف استایل کژوال مردانه هنوز دارای ابهاماتی می‌باشد. این دلیل محکمی است تا اکثر آقایان پوشیدن لباس‌های ساده‌شان را ترجیح دهند زیرا دارای دردسر و نگرانی نمی‌باشد. برای استفاده از استایل کژوال می‌توان از گزینه‌های نظیر: شلوار جین، تی‌شرت، یک جفت کفش آدیداس و… گزینه های متفاوت دیگری نیز برای این استایل وجود دارد. استایل لباس‌های مردان دارای نکته‌های ظریفی می‌باشد که این نکات در آقایان باعث ایجاد دلهره شده است به همین خاطر مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکات را برایتان شرح می‌دهیم تا بدون هیچ‌گونه دلهره و هراسی لباس‌های موردپسند خود را برای این استایل برگزینید.

برای افرادی که تمایل دارند در یک قرار ملاقات مهم خیلی جذاب و شیک حاضر شوند استایل کژوال یک گزینه بسیار مناسب می‌باشد. برای قرار ملاقات می‌توان از این لباس‌های استفاده نمود: یک شلوار کتان یا جین راسته که دارای رنگی تیره می‌باشد به همراه تی‌شرت آدیداس، کت بلیزر، پیراهن یقه دار مردانه یا جمپرهای مردانه. این لباس‌ها یک استایل شیک را برایتان به ارمغان می‌آورد در آخر نسبت به این‌که قرارتان رسمی است یا خیر می‌توانید کفش مجلسی یا کفش آدیداس استفاده نمایید.

شلوار جین و شلوار کتان برای زمانی که برای انجام کارهای روزانه به بیرون می‌روید بسیار مناسب است چون در این زمان شما علاقه دارید که یک تیپ راحت داشته باشید و شلوار جین و کتان را می‌توان از لباس‌های راحت به شمار آورد. برای فصل تابستان نیز می‌توانید شلوارک را جایگزین شلوار جین و کتان نمایید تی‌شرت‌های آدیداس را هم می‌توان جز انتخاب‌های خوب دانست و کفش مدل آدیداس نیز یک کفش بسیار مناسب است. استایل کژوال فقط مخصوص خرید کردن و تفریح کردن نمی‌باشد بلکه از این استایل می‌توان برای قرارهای کاری و رسمی حتی برای میهمانی و حضور در محل کار هم  استفاده نمود و طبق مکانی  که باید در آن حضورداشته باشید می‌توانید از این استایل استفاده نمایید.   اگر برای صرف چای یا عصرانه به یک جمع دوستانه دعوت‌شده‌اید ملزم به پوشیدن لباس‌های رسمی مانند کت‌وشلوار نمی‌باشید می‌توانید در این دورهمی ها از استایل کژوال استفاده کنید و لباس‌هایی از این سبک را بپوشید که بسیار شیک و ساده می‌باشد لباس‌هایی مانند شلوار جین تیره (مشکی یا سورمه‌ای) به همراه تی‌شرت یا پیراهن ساده، کت بلیزر مردانه . به‌وسیله این سبک و لباس‌ها می‌توانید بدون هیچ‌گونه زحمت و هزینه بالایی در دورهمی هایتان برازنده و جذاب دیده شوید.

اگر مایل هستید از استایل کژوال استفاده کنید همیشه لباس‌هایی را انتخاب کنید که هیچ‌وقت از مُد نمی‌افتد. برای این استایل می‌توانید از رنگ‌های خنثی مانند: طوسی، مشکی و سفید بکار ببرید یکی از فواید این رنگ‌ها این است که به‌آسانی می‌توان آن‌ها را با دیگر رنگ‌ها ست کرد. در این استایل باید بین راحت بودن و شیک بودن تعادل برقرار کنید.

قبل از اینکه لباس موردنظر خود را انتخاب نمایید بهتر است که ابتدا افرادی که قرار است در مراسم حاضر شوند را در نظر بگیرید. هر فردی برای اینکه شخصیت خود را نشان دهد باید برای هر مراسم و مکانی متناسب با آن مکان لباس انتخاب کرده و بپوشد و لباس پوشیدن را می‌توانیم نشانه شخصیت هر فرد بدانیم. هر استایل و تیپی زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد اما باید بدانیم از این استایل ها و لباس‌ها در چه مکان و زمانی استفاده کنیم.

فروشگاه مشهد آدیداس عرضه‌کننده‌ی انواع پوشاک اورجینال مردانه آدیداس را برای شما آقایان متناسب با استایل و سلایق منحصربه‌فردتان اجناس متنوعی را تدارک دیده …

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه مشهد آدیداس در صفحه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/mashhad_adidas/ از اخبار و فروش‌های ویژه و همچنین تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه محصولات منتخب خود را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin