ظاهری ماورائی در یک حوری

blank
5/5
blank

زیورآلات در اشکال و کیفیت‌های متفاوتی وجود دارند و در اندازه ، طراحی و رنگ‌های مختلفی طراحی می‌شوند . یک زیورآلات و یا تکه‌ای طلا می‌تواند ظاهر یک لباس ساده را به یک لباس ویژه تغییر دهد.

هر نوع زیورآلاتی می‌تواند مرکز توجه در پوشش شمارا تغییر دهد . زیورآلات همیشه نوعی وسیله تزئینی و جانبی هستند که اگر درست استفاده نشوند ظاهر ما را به هم می‌ریزند.

نخستین چیزی که موردتوجه دیگران قرار می‌گیرد ،گوشواره‌های براق و برجسته و زیبا هستند. برای انتخاب گوشواره‌ها باید با شکل صورت هماهنگی داشته باشد . یعنی گوشواره‌ای را انتخاب کنید که با خصوصیات چهره شما متناسب باشد همچنین به رگ ،فرم و طول گوشواره‌ها دقت کنید. اگر موهای شما رنگ براقی دارد و زیاد بلند نیست از گوشواره‌های سنگ دار استفاده کنید . موضوع مهم ایجاد تعادل و توازن است.

مثلاً افرادی که موهای فر و مجعدی دارند باید از گوشواره‌های بزرگ استفاده کنند . قرار دادن مو در پشت گوش بهترین روش برای دیده شدن گوشواره‌ها است . علاوه بر این‌ها آرایش صورت باید با گوشواره هماهنگی داشته باشد.

برای استفاده از گردنبند باید به مدل و اندازه یقه توجه کرد . یقه‌های باز، دکلته و هفت برای پوشیدن گردنبند و بهتر دیده شدن آن مناسب‌تر می‌باشند .اگر یقه لباس به‌گونه‌ای است که پشت گردن حلقه شده است و درست شبیه یک گردنبند است، استفاده از گردنبند ، زیاد جالب نمی‌شود.

گردنبندها و دستبندهای ساخته‌شده از مروارید گزینه بسیار مناسبی هستند زیرا تأثیر خوبی در استایل شما دارند . برای استفاده از این گردنبندها می‌توانید یک گردنبند مروارید با مهره‌های ریز به همراه یک گردنبند تک مهره انتخاب کنید.

یک از نکات مهم برای استفاده کردن جواهرات به‌صورت چند ردیفه این است که هنگام استفاده از دستبند به‌صورت چند ردیفه باید یک گردنبند ساده انتخاب کنید و بالعکس. برای ترکیب چند گردنبند باهم باید ، طول هرکدام از آن‌ها را در نظر بگیرید . می‌توان از چوکر برای اولین گردنبند استفاده کرد زیرا طول کمتری دارد و برای گردنبندهای بعدی ، کم‌کم طول آن‌ها را اضافه کنید . سادگی طرح لباس باعث می‌شود که گردنبندها بیشتر جلب‌توجه کنند.

نکته مهم برای استفاده از ترکیب چند دستبند این است که باید برای یک دست از چند دستنبد استفاده شود و برای دست دیگر دستبندی ساده انتخاب شود اغلب دستبندهایی که استفاده می‌کنید دارای اشکال و ضخامت‌های متفاوتی هستند ، در میان آن‌ها از دستبندهای بافت طلا و یا دستبندهایی که از یک سبک هستند استفاده کنید.

حلقه و انگشترها عالی‌ترین اکسسوری ها هستند ، برای بلندتر نشان دادن انگشت خود از حلقه‌های باریک استفاده کنید و در صورت داشتن انگشتانی باریک ، حلقه‌های پهن انتخاب کنید.

گالری طلای ماهور زیورآلات متنوع و منحصربه‌فردی متناسب یا سلایق و استایل خاص شما تهیه و تدارک دیده….

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری ماهور در صفحه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/mahoorgoldgallery/ از اخبار و تنوع زیورآلات این گالری طلا اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت گالری طلای ماهور مراجعه نموده و از طریق وب‌سایت ، دایرکت اینستاگرام و یا به‌صورت حضوری از خریدی آسان و مطمئن بهره‌مند شده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin