سیگنال جذابیتت را به سبک ژ بفرس

blank
5/5
blank

در این دنیای مدرن که دوست داریم همه وسایلمان کامل و شیک باشد، انتخاب لباس یک مسئله چالش‌برانگیزاست. همه‌ی ما دوست داریم لباسی بپوشیم که بسیار شیک و زیبا و بر اساس آخرین مد دنیا تولیدشده باشه و بتواند روی شخصیت و اعتمادبه‌نفس ما تأثیرگذار باشد.

ظاهر و سبک لباس پوشیدن شما تا حدودی در شخصیت شما مؤثر است. داشتن ظاهر مناسب و مرتب از ویژگی‌های بارز افراد موفق و باشخصیت است. استفاده از برند‌های معتبر و شناخته‌شده به شما این امکان را می‌دهد تا جذابیت خود را تأمین کنید و نگرانی در مورد کیفیت لباس‌های خود نداشته باشید. تأثیر استفاده از یک برند در ظاهر تا حدی است که می‌تواند شیک‌پوشی و جذابیت شمارا برای همیشه تضمین کند. ازنظر روانشناسی نیز داشتن ظاهر خوب و مرتب سبب می‌شود تأثیرگذاری رفتار و گفتار شما بر دیگران تغییر کند. درواقع آنچه شما می‌پوشید شمارا به جهان معرفی می‌کند، به‌ویژه در زندگی امروز که ارتباطات انسانی بسیار سریع و در زمان کوتاه انجام می‌شوند، لباس شما زبان فوری شخصیت شما است. قضاوت کردن بر اساس ظاهر ممکن است ما را به‌سوی اشتباهاتی بکشاند، اما نمی‌توان تأثیر ظاهر مناسب را نادیده گرفت. شاید شما از دنبال کنندگان همیشگی مد و فشن نباشید اما باید بدانید لباس‌هایی که می‌پوشید سیگنال‌های قدرتمندی را به مخاطبان شما ارسال می‌کنند. چند نفر از ما می‌توانیم ازنظر روانشناسی این موضوع را درک کنیم که مردمی که در خیابان یا اداره با آن‌ها ملاقات می‌کنیم ما را چگونه می‌بینند؟ و تصور آن‌ها نسبت به‌ظاهر و لباس‌هایی که می‌پوشیم چقدر با آنچه که ما به آن اعتقادداریم ممکن است تفاوت داشته باشد.مجموعه‌ای از نظرسنجی‌های روان‌شناختی انجام‌شده، تأثیر واقعی انتخاب لباس‌ها و تأثیر استفاده از یک برند در ظاهر را بر نحوه‌ی برخورد ما با یکدیگر نشان می‌دهد. با بررسی‌های انجام‌شده نتایج شگفت‌آوری به‌دست‌آمده است. این نتایج نشان می‌دهد که چگونه لباس پوشیدن ما می‌تواند بر توانایی ما در جذب یک شریک در هنگام قدم زدن تأثیر داشته باشند.

استفاده از برند و سبک خاصی در لباس پوشیدن باعث می‌شود که شما از دیگران متمایز شوید. بعضی افراد در طول عمر خود برند‌های مختلفی را بررسی و استفاده می‌کنند تا بتوانند پس از مدتی برند موردعلاقه‌ی خود را کشف کنند. اما برخی دیگر اسم برند برایشان تفاوتی ندارند و بنا بر مد روز و سلیقه‌ی شخصی ممکن است هرگونه برندی را انتخاب کنند. نکته قابل‌توجه این است که استفاده از پوشاک معتبر تحت برندی شناخته‌شده می‌تواند به شما شخصیتی متمایز را القا کند و شیک‌پوشی و جذابیت شمارا افزایش دهد و اینکه چه برندی را انتخاب می‌کنید به سلیقه شما بستگی دارد.

فروشگاه جی استایل عرضه‌کننده انواع پوشاک ،کیف و کفش از برندهای معتبر و مطرح دنیا برای شما مشتریان عزیز اجناس متنوع متناسب با سلایق خاص و منحصربه‌فرد شما طراحی و تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه جی استایل در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/jstyle.boutique/ از اخبار و فروش‌های ویژه و همچنین تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تنوع این فروشگاه و خرید هر یک از محصولات این فروشگاه به وب‌سایت مجموعه به آدرس : https://jstylish.ir/ مراجعه نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin