استایلی دوگانه در یک برند

blank
5/5
blank

چه کنیم خوشتیپ باشیم؟ همیشه از خودمان این سؤال را می‌پرسیم و شاید اولین چیزهایی که به ذهنمان می‌رسد این است که باید لباس‌های برند و گران‌قیمت بپوشیم و یا عطرهای گران بزنیم. اما حقیقت چیز دیگری است. رازهایی برای خوشتیپ بودن وجود دارند که گئومات با در نظر گرفتن این اصول ؛لباس‌هایی مناسب استایل های شما طراحی کرده و به به‌صورت حرفه‌ای به شیک‌پوشی شما می‌پردازد.  تیپ شما آن چیزی که می‌خرید و قیمت آن نیست. نمی‌توان تیپ را از فروشگاه‌ها خرید یا آن را از فشن شو ها تقلید کرد و مهم نیست اصلاً چند دست لباس‌دارید یا برند آن چیست. با رعایت کردن این موارد می‌توانید متوجه شوید که خوش‌تیپی واقعی چیست.

از مد پیروی نکنید مدیر ارشد برند «Saint Lauren» نیز می‌گوید: فشن از بین می‌رود ولی تیپ شما جاودانه است !

اگر کمی به این موضوع بنگریم می‌بینیم که درست است. اگر به گذشته بازگردیم می‌بینیم که خیلی از مواردی که در پوشاک مد بود الآن واقعاً مسخره به نظر می‌رسند و کسی حاضر نیست آن‌ها را در مکان‌های عمومی به تن کند. پس فشن و مد گذرا هستند و چیزی که مهم است طرز فکر شما درباره‌ی تیپتان است. تیپ خودتان را داشته باشید. رمز خوش‌تیپ بودن همین است.

فرم بدنتان را بشناسید  شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی اولین و مهم‌ترین چیز همین است که بفهمید شکل کلی بدن شما چگونه است نه اینکه شما دوست دارید چگونه باشد.  پس به دنبال این باشید که این اطلاعات مهم را همیشه داشته باشید. 

لباس‌های اندازه بخرید یکی دیگر از ساده‌ترین مواردی که اکثر مردم رعایت نمی‌کنند همین قضیه است. اینکه لباسی اندازه‌ی بدنشان بخرند. این قضیه شاید واقعاً مخرب تیپ شما باشد و توجه به آن از مهم‌ترین موارد محسوب می‌شود.

لباس‌هایتان را اتوکشیده نگاه‌دارید. شاید ندانید ولی یک پیراهن اتوکشیده تیپ شمارا دگرگون می‌کند و حتی چین‌وچروک لباس شما می‌تواند شمارا از یک آدم خوش‌تیپ به یک بی‌ریخت بدقواره تغییر دهد. ساده بپوشید منظور ما از ساده، خسته‌کننده  و کسل‌کننده نیست. آیا می‌دانستید که پرطرفدارترین فشن ها ، ساده‌ترین آن‌ها هستند؟ پس سعی کنید لباس‌های ساده و زیبا، مثل شلوار جین خوش‌رنگ و یا یک مانتوی خوش‌دوخت و مناسب بدنتان بپوشید. 

آسان‌ترین راه خوش‌تیپ بودن این است که بدانید در کدام لباس‌ها راحت هستید، یا بهتر بگویم در کدام لباس‌ها راحت نیستید. به همین دلیل است که می‌گوییم با مد پیش نروید. اگر لباسی را که به تن می‌کنید دوست ندارید پس بدانید که شما تیپ جالبی ندارید. سعی کنید لباس‌های راحت و باب میلتان بپوشید. 

خیلی زیبا می‌شد اگر هر جا و در هر موقعیتی، هر لباسی که دوست داشتیم می‌پوشیدیم. ولی متأسفانه این‌طور نیست. شما باید با توجه به موقعیت و جایی که در آن هستید لباس بپوشید. در مراسم رسمی ، لباس‌های رسمی و حین قدم زدن با دوستان لباس‌های غیررسمی . و بدانید که از رموز مهم خوش‌تیپ بودن رعایت کردن همین موقعیت‌هاست.

واضح است که توجه به بحث طراحی و اهمیت آن حرف اول را در صنعت پوشاک می‌زند؛ چراکه سلیقه مصرف‌کننده در اولویت است. تلاش ما نیز بر آن بوده است که در بحث برندینگ، برنامه‌ریزی‌های اصلی را روی افزایش کیفیت محصولات برند گئومات داشته باشیم. همچنین چند سالی است که سیستم‌ها و دستگاه‌های روز دنیا را وارد کشور و چرخه تولید محصولاتمان کرده‌ایم.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه گئومات در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/geomat.official/ از اخبار فروش‌های ویژه ، از تنوع محصولات برای انواع استایل های بانوان و آقایان اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات برند گئومات را به‌آسانی از طریق دایرکت خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin