بِزنش تا جذابیت انتخابت باشد

blank
5/5
blank

بخش مهمی از خوشتیپی آقایان برمی‌گردد به نحوه انتخاب لباس، یعنی اگر شما بدانید چه لباسی انتخاب کنید و آن را چگونه ست کنید به‌نوعی به خوشتیپی نزدیک می‌شوید. حتماً برای شما هم جای سؤال دارد که آقایان خوشتیپ و جذاب چگونه لباس انتخاب می‌کنند و استایل شیکی برای خود می‌سازند، شما با انتخاب درست لباس می‌توانید نقاط ضعف اندامتان را بپوشانید و به استایل ایدئالتان برسید.

مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام انتخاب لباس باید مدنظر داشته باشید این است که متناسب با قد و فرم اندامتان لباس انتخاب کنید در ادامه نحوه انتخاب لباس برای اندام‌های مختلف را به شما میگوییم.

آقایان درشت‌هیکل نباید لباس یقه‌اسکی بپوشند مخصوصاً اگر گردن کوتاهی دارند، سعی کنید همیشه کمربند ببندید اما نه خیلی سفت طوری که شکمتان بیرون بزند.

در انتخاب کت دقت کنید و سعی کنید هرگز کت‌هایی که در پشت شان دو چاک‌دارند نپوشید زیرا این نوع کت‌ها شمارا درشت‌تر نشان می‌دهند، شما باید تا حد امکان از کت‌هایی که بدون چاک هستند و یا یک چاک‌دارند استفاده کنید.

آقایان سایز بزرگ که شکم دارند هرگز نباید لباس‌هایی با راه‌راه افقی بپوشند زیرا این‌گونه لباس‌ها به سایز شما اضافه می‌کنند سعی کنید اگر لباس راه‌راه دوست دارید از لباس‌هایی با راه‌راه عمودی استفاده کنید.

شاید فکر می‌کنید چون لاغر هستید با انتخاب لباس‌هایی که سایز بزرگ‌تری دارند چاق‌تر به نظر می‌رسید اما سخت در اشتباهید شما باید همیشه دقیقاً لباس سایز خودتان انتخاب کنید نه تنگ و نه گشاد.

استایل های تک‌رنگ مثلاً سرتاپا مشکی اصلاً برای شما مناسب نیست و باید حداقل در استایل تان از دورنگ متضاد استفاده کنید تا لاغری شمارا پنهان کنند.

مردان لاغر و قدبلند نباید لباس‌هایی با راه‌راه عمودی بپوشند زیرا این‌گونه لباس‌ها آن‌ها را خیلی قدبلند نشان می‌دهد، چون لاغر هستید بهتر است لباس‌هایی با راه‌راه افقی بپوشید تا پهن‌تر و چاق‌تر به نظر برسید.

شما باید در انتخاب کفش نهایت دقتتان را بگذارید و کفشی انتخاب کنید که کمی پاشنه مخفی داشته باشد، کفش‌هایی که پاشنه تخت هستند اصلاً برای شما مناسب نیستند.

لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند برای افراد قدکوتاه مناسب نیستند بهتر است لباس‌هایی با طرح و نقش‌های ریز انتخاب کنید .

لباس‌هایی با راه‌راه عمودی باعث می‌شود قدتان کمی بلندتر به نظر بیاید همچنین استفاده از کراوات برای آقایان قدکوتاه ضروری است.

فروشگاه کابانا عرضه‌کننده انواع پوشاک مردانه برای استایل ها و سلایق متفاوت آقایان خوش‌تیپ ؛ اجناس متفاوتی تدارک دیده….

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه کابانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/cabana_mens/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع اجناس این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin