چرا مدیران مجتمع های تجاری از مجتمع تحت پوشش خودشان خریدی را انجام نمی دهند؟

blank
5/5
مجتمع های تجاری

چه دلیلی دارد که خود کارکنان زیر مجموعه مدیریت در مجتمع های تجاری از خود آنها خریدی را انجام نمی دهند و در این حالت از مجتمع تجاری خود دفاع کرده و تبلیغات را برای فروشگاه هایشان آغاز می کنند.
مدیریت در مجتمع های تجاری بسیار سخت بوده و بخاطر هماهنگی مابین فروشنده های زیر مجموعه این کار عملا برای بیشتر مدیران ایران مدیریت در این محیط ها غیر ممکن هست. اگر با هر کدام از مدیران مجتمع های تجاری صحبت کنید و جلسه ای را با آنها داشته باشید خواهید دید که آنها از عدم هماهنگی مابین فروشنده ها رنج برده و نمی توانند باعث هماهنگی در زمینه های تبلیغات و یا پیاده سازی جشن و … مابین آنها شوند. حال مشکل از کجاست که بیشتر مدیران توان مدیریت نداشته و از این مسئله بسیار رنج می برند؟ یکی از مواردی که باید به آن اشاره کرد این است که مدیران، سخت وارد مغازه های مجتمع تجاری خودشان شده و از آنها خرید می کنند تا مشکل آنها را دانسته و بر اساس مشکلات آنها راه حل ارائه داده و مغازه داران را برای حل آن یاری نمایند.
معمولا هر مدیر از مجتمع های تجاری یک بار در زمان اول مدیریت این کار را کرده تا خودی نشان دهند و پس از آن خریدی را انجام نمی دهند.
پس بنابراین گفته ما به خاطر این است، که مدیران مجتمع تجاری باید وارد مغازه ها شده و از صفر تا صد کار فروشندگان را دیده و در مورد کیفیت آنها با خبر شوند. تا بتوانند اخلاق و رفتار آنها را با مشتریان دیده و مشکلات آنها را بصورت حضوری گوشزد کنند تا فروشنده پیگیری مدیر را از نزدیک حس کرده و تمامی کمک خود را نسبت به همدلی در کنار سایر فروشنده های مجتمع به عمل آورد.
نوشته شده توسط نیما ترابی
مدیر باید در مجتمع های تجاری آن قدر خرید را برای خود انجام دهد که مشکلات آنها را با جون و دل حس کرده و همه آنها را برای رسیدن به فضای B2C (BUSINESS 2 CUSTOMER) مناسب آماده کند و کاری کند که مدیران فروشگاه ها از موارد موجود در فروشگاه ها مطلع شده و نسبت به حل و فصل آنها بر آیند.
خود فروشندگان از مشکلات فروشگاه خود مطلع نیستند برای همین کمی فروش و همه چیز را به خاطر بدی بازار دانسته و همیشه در جلسات از آن ناله می کنند. حال باید مدیران در مجتمع های تجاری به آنها یاری رسانده و نسبت به دیده کلی که دارند باعث یک دست شدن مجتمع تجاری و ایجاد همکاری آنها بین خود فروشنده ها و تمامی بخش های زیر مجموعه شوند.
کلام آخر اینکه اگر مدیر از تمامی فروشنده ها خریدی را برای خود انجام دهد می تواند درک مستقیمی را از آنها داشته و حتی در مورد تبلیغ در مجتمع های تجاری بهترین تصمیم را گرفته و با این کار باعث شود تا هزینه تبلیغ برای تک تک فروشنده ها کم شود و رضایت فروشنده ها افزایش یابد که این خود آرزوی یک مدیر در مجتمع تجاری می تواند باشد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin