یک لحظه در بینهایت

blank
5/5
blank

کافه‌ها یکی از رایج‌ترین انواع رستوران‌ها هستند! بطور معمول کافه‌ها مکانی برای خوردن وعده‌های غذایی نیستند، در عوض مکانی هستند که خوراکی‌هایی مانند کیک، شیرینی، کوکی و ساندویچ‌های سرد و گرم سرو می‌شوند. کافه‌ها معمولا پیشنهاداتی غذایی و آیتم‌هایی برای صبحانه و گزینه‌هایی برای نهار دارند اما ممکن است این پیشنهادات مناسب برای غذاخوری نباشند. کافه‌ها معمولا کوچکتر از رستوران‌ها هستند و مکانی مناسب ملاقات‌های غیر رسمی و نوشیدن قهوه. مهم‌ترین ویژگی کافه‌ها نوشیدنی‌هایی است که ارئه می‌دهند از انواع قهوه‌ها تا نوشیدنی‌های گازدار و … که باعث متمایز بودن آن‌ها می‌شود. کافه‌های بسیاری هستند که علاوه بر داخل در فضای باز هم میز و صندلی برای نشستن دارند، و معمولا اینترنت رایگان ارائه می‌دهند که باعث می‌شود بعضی از مشتریان کارهای شخصی و مطالعاتشان را در کافه‌ها انجام دهند.

قطعا تا به حال پیش آمده است که در کافه و کافه رستوران جدا از سفارش خود نگاهی به بقیه گزینه های منو کرده باشید در این صورت متوجه تفاوت های بین منوی کافه و کافه رستوران ها شده اید به طور کلی در منوی کافه رستوران ها انواع نوشیدنی های گرم و سرد و غذاهای گرم و سرد و انواع دسرها یافت می شود .اما منو کافه ها بیشتر محدود به انواع قهوه ها ، کیک ها و دسرهای مختلف محدودیت غذایی بیشتری نسبت به کافه رستوران ها دارد.

یکی دیگر از تفاوت های بین کافه و کافه رستوران این است که بعضی از کافه ها به دلیل فضای صمیمی و گفتگو محوری که دارند مجموعه ای از کتاب ها و مجلات را در دسترس مردم قرار می دهند. 

در حالی که این امکان در کافه رستوران ها فراهم نمی شود. در کافه رستوران ها به دلیل فضای بیشتر و دلایل دیگر پرسنل بیشتر و با نظم و مدیریتی دقیق تری وجود دارد.در حالی که اداره یک کافه با تعداد کمی پرسنل و کمی دقت در مدیریت به راحتی انجام پذیر است . از نظر هزینه نیز به دلایل مختلف می توان هزینه سرو غذا و نوشیدنی در کافه رستوران ها را نسبت به کافه ها چند برابر بیشتر تخمین زد.یکی از روش های خلاقانه که توانسته است به تازگی باعث تفاوت در کافه و کافه رستوران باشد وجود کافه های سیار در سطح شهر است . انجام این خلاقیت به دلیل محدودیت ها و رسمیت بیشتر کافه رستوران ها تنها برای کافه ها امکان پذیر است.                                                                                                                           

فضای داخلی کافه رستوران بلک لانژ به گونه ای طراحی شده که با نگاه کردن به هر سمتی فضای بیرونی رو به صورت کامل میتونید مشاهده کنید که همین امر باعث شده از هر نقطه ای در کافی رستوران ویو عالی کافه مقابل شما باشه و لذت ببرید. 

کافه‌رستوران بلک لانژ واقع در مجتمع تجاری بام لند محیطی دنج و آرام با منوی غذایی متنوع ، انواع فست فود ، نوشیدنی‌های سرد و گرم ، انواع کافی ،کیک و شیرینی را تهیه و تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن کافه‌رستوران بلک لانژ در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/blacklounge.cafe/ از منوی غذایی ، وعده‌های صبحانه ، قلیان و اخبار این کافه‌رستوران اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بلک لانژ و انتقال نظرات و پیشنهادات خود از طریق دایرکت با بلک لانژ در ارتباط باشند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin