درباره برشکا

blank
5/5
blank

برای رضایت تو و جهان تو

برشکا راحت و رنگی و خودمانی ست. در سال‌های اخیر توانسته با سبک‌هایی ساده و گاهی هم بسیار خاص و به‌روز، قشر گسترده‌ای از سلیقه‌ها را به خود جذب کند.

برشکا (Bershka) یکی از مجموعه برندهای کمپانی اسپانیایی ایندیتکس (Indetex) که در  اوایل سال 1377 در بارسلون اسپانیا  تأسیس شد. کمپانی ایندیتکس پس از تجربه‌های موفق قبلی تصمیم به تأسیس برندی تحت عنوان برشکا گرفت. بنابراین میشود گفت که برشکا جوان‌ترین برند بین برندهای ایندیتکس هست. و چیزی که برشکا رو نسبت به سایر برندهای مطرح پوشاک متمایز میکند استایل متفاوت و جوان پسند در طراحی پوشاک اونه اصولاً تم و غالب لباس‌های برشکا جوان‌پسند تره و محصولات این برند برای خانم‌ها نسبت به آقایان تنوع بیشتری دارد .

خیلی طولی نکشید که برشکا بین مردم و  مخصوصاً قشر جوان محبوبیت پیدا کرد و به‌سرعت تونست وارد دنیای مد شود. برشکا در ابتدا فعالیت خودش رو با تولید شلوارهای جین شروع کرد و در ادامه اکسسوری ، کفش و درنهایت طیف گسترده‌ای از انواع مدل‌های لباس و پوشاک رو به حوزه فعالیت خودش اضافه کرد.

هر فصل همه محصولات این برند به‌طور کامل توسط تیم طراحی خلاق و با استفاده از بازخورد مشتریان و اطلاعات دریافتی از فروشگاه‌ها طراحی می‌شود. همچنین طراحی ویترین هر فصل کاملاً تغییر کرده و به‌روز می‌شود و چیدمان محصولات نیز هماهنگ با طراحی داخلی آن فصل انجام می‌شود.

برشکا با عنوان برندی ارگانیک شناخته می‌شود. این برند با حمایت از کشاورزی ارگانیک، در محصولات خود از پنبه ارگانیک، بدون آفت‌کش، مواد شیمیایی و سفیدکننده، استفاده می‌کند. همچنین برشکا باهدف سازگاری با محیط‌زیست، در حال کاهش 20 درصدی مصرف انرژی در تمام مراحل است . برشکا طرفدار محیط زیسته و اصلاً یکی از شعارهای معروف این برند حافظت از محیط زیسته می‌پرسید چرا؟

چون برشکا توی تولید کفش و اکسسوری ها از پلاستیک‌های تجزیه‌پذیر استفاده می‌کند و همیشه مشتریان خودش رو به حفظ محیط‌زیست تشویق میکند.

اما این تنها دلیل جذابیت برشکا نیست ،  برشکا علاوه بر طراحی خاصی و منحصربه‌فردی که تو تولید پوشاک دارد نمایندگی‌های فروش با طراحی و دیزاین های منحصربه‌فردی که تو چیدمان فروشگاه بکار می‌برد باعث می‌شود تصویر خوب و ماندگاری تو ذهن مشتریای این برند ساخته شود.

فروشگاه برشکا با فروش انواع پوشاک زنانه محصولات برشکا ازجمله پیراهن ، تیشرت، کفش ، شلوار جین و… توانسته کار اون دسته از آدم‌های خوش‌پوشی که طرفدار این برند هستند رو راحت‌تر کند .خیلی از مشتریای شیک‌پوش فقط با یک‌بار خرید حضوری یا آنلاین محصولات برشکا طرفدار این برند شدند.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه برشکا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/brandstore_ir/ از اخبار فروش‌های ویژه و تنوع محصولات فروشگاه برشکا اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin