یکی برای همه ، همه برای یکی

blank
5/5
blank

اگر بگوییم که لــــباس، تنها جنبه نمایان کردن شـخصیت آدم‌ها به شمار می‌رود و قضاوت‌های اولیه بر مبنای آن صورت می‌گیرد،اشتباه نکرده‌ایم. لباسی که می‌پوشیم، می‌تواند طــــــرف مقابل ما را متوجه نقاط مثبت شخصیتمان کند. به‌علاوه، چنانچه لباس مناسبی به تن داشته باشیم، با اطمینان خاطر و اعتمادبه‌نفس بیشتری با دیگران ارتباط برقرار می‌کنیم.

پس باکمی دقت و وقت گذاشتن در زمان خرید آن می‌توانیم باعث بهتر شدن برداشت دیگران از خودمان شویم لباس می‌تواند برایتان آرامش روحی به همراه بیاورد و بازده کاریتان  را افزایش دهد به این شرط که ؛ اولاً: در آن احساس راحتی کنید ، دوما: برازنده‌تان باشد.

برازنده بودن به این معناست که لباس باید باحالت چهره، فرم بدن و شأن و شخصیت شما همخوانی داشته باشد.

لباسی که می‌خرید باید راحت باشد و ارزش پولی را که می‌پردازید، داشته باشد. به‌عبارت‌دیگر، باید کیفیت پارچه و دوخت آن طوری باشد که لباس مدت‌زمان معقولی عمر کند. پیش از خرید، به بافت و مرغوبیت پارچه لباس‌ توجه کنید. یکی از نشانه‌های پارچه خوب این است که هر دو روی آن از یک کیفیت واحد برخوردار است. هر چه بافت پارچه نرم‌ و درعین‌حال مقاوم باشد، ارزش آن‌هم بالاتر است.

کسانی در انتخاب لباس موفق‌ترند که هنگام خرید، از شکل و فرم بدن، رنگ پوست و رنگ موی خودآگاهی کامل داشته باشند. باید بدانید که کدام رنگ و بافت با استیل صورت و بدن شما هماهنگی بیشتری دارد.

اگر می‌خواهید لباسی که انتخاب می‌کنید، دوام زیادی داشته‌ باشد، دور لباس‌های چسبان و تنگ را خط بکشید. البته لباس نباید خیلی هم بزرگ‌تر از سایز معمول شما باشد. به رنگ لباس هم دقت کنید که از نوع ثابت باشد تا مبادا با چند بار شستشو بی‌رنگ شود. پارچه لباس هم باید به‌گونه‌ای باشد که آب نرود و یا سریع چروک نشود. توصیه می‌شود .

برای انتخاب لباس‌های معمول روزانه‌تان این موضوع را در نظر داشته‌ باشید که این لباس‌ها، لباس‌های رسمی و جدی نیستند. پس، تنها فاکتور مهمی که باید از آن برخوردار باشند، راحتی است چون شما قرار است بیشتر روز خود را در این لباس‌ها سپری ‌کنید. معمولاً لباس‌های روزانه، در زیرمجموعه لباس‌های اسپرت و غیررسمی قرار می‌گیرند. چون این لباس‌ها مدت‌زمان زیادی باپوست بدن تماس دارند، بهتر است از یک جنس لطیف تهیه‌شده باشند. به‌طورکلی، بهتر است رنگ لباس‌های روز از طیف روشن باشد. درست برعکس لباس‌های عصر و شب که رسمی به‌حساب می‌آیند و باید ترجیحاً به رنگ مشکی یا در طیف رنگ‌های تیره باشد.

لباس‌ها علاوه بر اینکه پوششی زیبا و ضروری به‌حساب می‌آیند، خاصیت استتار و اصلاح‌کنندگی هم دارند. به این معنی که با دقت در انتخاب لباس و در نظر گرفتن حالت بدن و نقاط ضعف آن، می‌توانیم به داشتن یک اندام ایده‌آل نسبی نزدیک شویم و خودمان راکمی چاق‌تر و یا لاغرتر ازآنچه هستیم، نشان دهیم.

اگر اندامی بلندتر و باریک‌تر از حد متعارف دارید و می‌خواهید لاغری‌تان کمی محو شود، از لباس‌هایی استفاده کنید که چسبان نیستند و به‌صورت آزاد روی بدنتان حرکت می‌کنند.

فروشگاه سُندُس عرضه‌کننده انواع پوشاک بانوان و آقایان در دپارتمان های ویژه بانوان و آقایان ؛ متناسب با سلایق مختلف و منحصربه‌فرد شما، اجناس متنوعی را تهیه و تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه سُندُس در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/sondosiran/ از اخبار فروش‌های ویژه ، جشنواره ها و تنوع محصولات فروشگاه حضوری و آنلاین سُندُس اطلاع یافته و تمامی محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin