بفرما برند

blank
5/5
blank

لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خود قوانین خاصی دارد. برای مثال شما باید لباسی بپوشید که ایرادهای اندامتان را بگیرد و به زیبایی‌تان بیفزاید. ما مواردی که باید در مورد نحوه لباس پوشیدن انجام دهید و همچنین آن‌هایی را که نباید در موردشان فکر هم بکنید برایتان توضیح می‌دهیم.

قانون طلایی من پیدا کردن لباس‌هایی است که خوبی اندام شمارا در بربگیرد.می‌توانید از یک خیاط کمک بگیرید. مخصوصاً مردان توجه داشته باشند که به‌هیچ‌وجه لباس گشاد به تن نکنند وزنان نیز از لباس‌های خیلی تنگ و سایز کوچک استفاده نکنند.

 قبل از اینکه خرید فصل را آغاز کنید قرار را بر این بگذارید که همه‌چیز را دقیقاً سایز اندامتان بخرید. رنگ‌هایی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما بیاید ، یا به رنگ پوستتان یا حتی به رنگ چشمانتان؛ از آن‌ها به‌عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و سپس بقیه لباس‌ها را با آن ست کنید انتخاب‌های خود را به حداکثر سه رنگ محدود کنید. مخصوصاً ترکیب سفید و مشکی بسیار شیک و زیباست.

روش‌های قدیمی ست کردن لباس را کنار بگذارید. قوانین مد سال‌به‌سال تغییر می‌کنند.  مجلات مد را به‌دقت تماشا کنید و از یکی از آن‌ها الهام بگیرید. با استفاده از مجلات ، سایت‌های مد و شبکه‌های مد به‌راحتی می‌توانید سلیقه خود را مطابق روز کنید. یک آینه‌قدی در فروشگاه پیدا کنید و ببینید کدام لباس به شما می‌آید. لباس را از جلو و پشت وارسی کنید. اغلب مردم فراموش می‌کنند که وقتی در مقابل آینه ایستاده‌اند پشت و جلوی لباسشان را وارسی کنند برای انتخاب لباس در فروشگاه برند استور از راهنمایی‌های فروشندگان ما بهره‌مند شوید.

و اما نبایدهایی که بایستی در لباس پوشیدن رعایت شود ؛حتماً مطابق مد نباید لباس بپوشید. به یاد داشته باشید آن لباسی را انتخاب کنید که به شما می‌آید حتی اگر مد نباشد. آن لباسی که به تن مدل لباس زیباست لازم نیست برای همه زیبا باشد هرکس باید مطابق سلیقه و ظاهر خود لباس انتخاب کند.

ترسی از انتخاب رنگ‌های قدیمی نداشته باشید . می‌توانید این قانون مد را نادیده بگیرید. هر رنگی به شما می‌آید را می‌توانید انتخاب کنید. سرتاپا مشکی نپوشید. این مدی است که دیگر بسیار بی‌روح و افسرده کننده است. رنگ مشکی را از صورتتان دور کنید . مشکی صورت شمارا گرفته و ناراحت نشان خواهد داد. در موقع انتخاب لباس همواره به این فکر نکنید که جنس مخالف در مورد شما چه فکری خواهد کرد. مهم این است که لباس به شما بیاید و خودتان آن را دوست داشته باشید. لباس‌های خیلی تنگ نپوشید. شما باید کاملاً خودتان را بپوشانید نه اینکه لباس‌هایی بپوشید که تمام‌اندامتان را به نمایش بگذارد. به‌هیچ‌وجه لباس‌های تابستانی را در زمستان استفاده نکنید. هرکدام از آن‌ها را به‌موقع و در زمان خود استفاده کنید. به لغت راحتی و امنیت نچسبید. شجاع باشید، فکر خریدهای قبلی را ازسرتان بیرون کنید.

فروشگاه برند استور واقع در مجتمع تجاری رویال انواع پوشاک زنانه ؛ متناسب با سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد شما تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه برند استور در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/brand_store_royal/ از اخبار فروش‌ها ویژه و تنوع محصولات فروشگاه برند استور اطلاع یافته و همچنین کلیه اجناس فروشگاه برند استور را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin